ג'יני - בית ספר למוזיקה: info@g-music.co.il ,0586-508-502

מה זה ג'יני?

ג'יני הוא בי"ס למוזיקה, המשדך בין מורים לתלמידים בהתאמה אישית. אין לנו מרכז פעילות פיזי, השיעורים מתקיימים בבתי המורים והתלמידים.
פועלים מ-2011 בירושלים, ומ-2017 גם בתל אביב, רמת גן וגבעתיים. בדצמבר 2018 שונה שם הארגון מ"מוסיקה בכיף" ל"ג'יני".
אם אתם מורים למוסיקה, או מוזיקאים שרוצים ללמד, ותשמחו לקבל תלמידים פרטיים – הגעתם למקום הנכון.

הינה השאלות שאתם בטח שואלים את עצמכם:

ישר ולעניין: כמה השכר?

אתם קובעים! אתם עצמאיים ובוחרים בעצמכם כמה כסף לקחת, איפה ללמד (הבית שלכם ו/או בית התלמיד ו/או כל אופציה אחרת שמתאימה לכם), איזה סגנון, מה הסילבוס וכו'. אנחנו רק מביאים לכם תלמידים.

 

מה יוצא לכם (לבי"ס ג'יני) מזה?

תצטרכו לשלם לנו 20% מהסכום שהתלמיד שילם לכם עבור כל אחד מ-38 השיעורים הראשונים. לדוג', אם המחיר שלך הוא 100 ש"ח לשיעור, יש להעביר לנו 20 ש"ח על כל שיעור שהתקיים. הסידור הזה יהיה בתוקף רק עבור 38 השיעורים הראשונים עם כל תלמיד, כך שמהשיעור ה-39 לא תצטרכו להעביר תשלום נוסף. בהנחה שיתקיים שיעור פעם בשבוע ללא ביטולים, יוצא שבמשך כ-9 החודשים הראשונים תצטרכו לדווח ולהעביר לנו תשלום, והחל מהחודש ה-10 – אנחנו לא מתערבים יותר ו-100% מהתשלום ישאר אצלכם. שיתוף הפעולה עם המורים עובד על בסיס אמון מלא, ובנוסף, אנחנו בקשר שוטף עם התלמידים.
בנוסף, אנחנו פשוט מאמינים שהעבודה שלנו חשובה. שמענו המון אנשים שאומרים ש"מוזיקה זה לא בשבילי" בגלל שהם נפלו על מורה שלא מתאים להם (הדוגמה הנפוצה ביותר בארץ היא מורה קלאסי לתלמיד שרצה לנגן שירים). מעבר לכך, אנחנו משפרים את חוויית הלמידה של התלמידים בכל מיני דרכים, ודואגים שכל הלקוחות שלנו יהנו ממוזיקה.

20 אחוז?! לא עדיף ללמד בקונסרבטוריון וזהו, או אולי רק פרטי?


אולי כבר יש לכם תלמידים פרטיים שהשגתם לבד, ואתם לא צריכים להתחלק בתשלום שלהם עם אף אחד, וזה כמובן הכי משתלם ונח. אבל האם אתם יכולים להשיג מספיק תלמידים פרטיים כדי למלא את כל הלו"ז? רב המורים שאנחנו מכירים אף פעם לא מלאים, ומעבר למה שמצליחים להשיג לבד – תמיד ישמחו לתלמידים נוספים. בשביל זה אנחנו כאן. בנוסף, בזכות התקשורת שלנו עם התלמידים, תלמידים דרכינו נוטים להמשיך בשיעורים זמן רב יותר.
הארגון הוקם בגלל שראינו מוזיקאים ומורים מוכשרים מאוד שלא יודעים איך להשיג מספיק תלמידים בעצמם. שיווק, פרסום, קופירייטינג, רשתות חברתיות… לא כולם טובים בדברים האלו ולא כולם רוצים להיכנס לזה. אנחנו רוצים שתתעסקו במה שאתם טובים בו באמת, ולא במה ש"מסביב". אבל ה"מסביב" הזה – להשיג תלמידים, זו עבודה קשה, שעולה המון זמן, אנרגיה וכמובן כסף. אנחנו גם משקיעים אנרגיה בשימור תלמידים שהגיעו אליכם, וזה שווה לא פחות.
עשינו סקר שוק מקיף, וגילינו שבמרכזי מוזיקה המורה מקבל בממוצע כ-50% מהסכום שהתלמיד משלם. דרכנו יישארו אצלך בהתחלה 80%, שזה 30% יותר! והחל מהשיעור ה-39 – 100% מהתשלום יישאר אצלכם! וחשוב לא פחות: תלמד בתנאים שמתאימים ונוחים לך (בבית שלך/בבית התלמיד, כמה תלמידים ברצף או לא… איך שטוב לך).
בדקנו גם עסקים אחרים שפועלים בצורה דומה לשלנו (בתחומים שאינם מוזיקה) – כל מי שמצאנו לוקחים בין 25-50%.

איך עובדת פרוצדורת התשלום לג'יני?


פעם בחודש צריך לדווח לנו על כמות השיעורים שהתקיימו עם התלמיד שנפנה אליך, בפורמט נח וקל שנשלח לך, ולהעביר לנו תשלום חודשי. את התשלום ניתן להעביר בהעברה בנקאית, או באמצעות אחת האפליקציות להעברות כספים (Pepper Pay, PayBox, Bit).

איך הארגון עובד?

פונים אלינו אנשים שרוצים ללמוד מוסיקה, בכל כלי נגינה, במגוון סגנונות, ובכל פינה בירושלים ובת"א-ר"ג-גבעתיים.
הם מספרים איזה מורה הם היו רוצים, ואנו שואלים שאלות כדי להבין מי מבין המורים שלנו יכול להתאים להם בצורה הטובה ביותר.
בסופו של דבר אנחנו בוחרים יחד איתם את המורה המתאים ביותר, נותנים להם טלפון ליצירת קשר, מודיעים למורה הרלוונטי שהוא הולך לקבל פניה מתלמיד חדש,
ומהרגע הזה – כל הפרטים הם בין התלמיד לבין המורה.
אנחנו שומרים על קשר עם התלמיד, כדי לוודא שהוא נקלט בהצלחה, וכדי לתת לו מוטיבציה להתמיד ולהמשיך. אחת לסמסטר אנחנו מזמינים את התלמידים להשתתף ב"קונצרט תלמידים".

מאיפה מגיעים התלמידים?

המוניטין של ג'יני (לשעבר "מוסיקה בכיף") נבנה משנת 2011, כך שאנחנו מקבלים הרבה פניות "מפה לאוזן", תלמידים ומורים מפנים אלינו חברים ובני משפחה לצורך התאמת מורה וליווי התהליך.
בנוסף, לג'יני מגוון פרסומים ברחבי האינטרנט.

מי אנחנו?

את הפרויקט יזם ומנהל אורי אלוני, בוגר האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, מורה למוזיקה, מנהל מוזיקלי של להקות ומוזיקאי במשרה מלאה.
על הניהול האדמינסטרטיבי, הקשר עם המורים והתלמידים והתפעול השוטף, אחראי נועם, גיטריסט ומוזיקאי. הוא זה שיהיה עמכם בקשר ויפנה אליכם תלמידים.

מה זה דורש ממני כמורה?

כל מורה משאיר אצלנו את כל הפרטים הרלוונטיים על השיעורים שהוא מעביר: איפה הוא מלמד, אילו סגנונות נגינה, איפה מתקיימים השיעורים וכו'. כל מורה בוחר לעצמו את תנאי ההעסקה שלו (מחיר, אורך שיעור וכו'), ואנו מרכזים את הנתונים במערכת, בה נמצאים כל המורים והנתונים. הפרטים שתשאירו אצלנו אינם גלויים לעיני הציבור, אלא נשמרים במקום בטוח במערכת שלנו. עם זאת, בתקשורת אישית עם לקוח, כשאנו ממליצים על מורה – אנחנו מספרים עליו מתוך הפרטים שהשארתם לנו, כך שאנו עשויים למסור ללקוחות באופן אישי כל אחד מהפרטים שמילאתם.

מעולה! עוד משהו שצריך לדעת?

כן, חשוב מאוד להודיע לנו אם:
* בעתיד יהיה שינוי בפרטים האישיים שלכם: מחיר השיעור, כתובת וכל פרט אחר.
* אינכם מעוניינים לקבל עוד פניות של תלמידים.
* לא תהיו זמינים לתקופה ארוכה של חודש או יותר.
* במידה והחלטתם לא ללמד את התלמיד שהפננו אליכם, או במידה והתלמיד החליט (מכל סיבה שהיא) לחפש מורה חלופי, אל תפנו אותו למורה אחר! ספרו לנו על כך ואנחנו נפנה אותו למורה נוסף, כדי שלא נאבד לקוח ונרוויח את הכסף המגיע לנו.

איך מצטרפים?

קודם כל, מוזמנים לפרגן לנו ב-Like בפייסבוק: facebook.com/FunMusicJ אם הייתם רוצים להשתתף ולהיכנס לרשימת המורים שלנו ולהיות חלק מג'יני, אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם כאן בתחתית העמוד או בקישור (לחצו כאן).

דבר אחרון (וחשוב!):

אנו משקיעים מאמץ בניסיון ליצור איזון בחלוקת התלמידים, כך שכל אחד מהמורים יקבל הזדמנות שווה ללמד ולהתפרנס בכיף. עם זאת, חשוב שתדעו שבחירת המורה לכל תלמיד מבוססת על משתנים רבים (בדרך כלל החשובים מכל הם מיקום השיעור והמחיר), והדבר שחשוב לנו יותר מכל הוא "לשדך" לתלמיד החדש את המורה המתאים ביותר לפי הבקשות שהציג.
כך קורה שמורה אחד קיבל דרכינו 7 תלמידים תוך פחות מחודש, לעומת מורה אחר – שכבר שבע שנים לא קיבל אף תלמיד. זה משהו שתלוי בנו באופן מאוד חלקי, וצריך לקחת בחשבון! פנו אלינו עד היום מעל 1,500 תלמידים, ומאות רבות מהם נקלטו בהצלחה אצל מורים ששידכנו להם. ובכל זאת, צריך להבין שאין לנו דרך להבטיח שום דבר ושלא כדאי לבנות עלינו את הקריירה שלכם. ומצד שני, כדאי לזכור שגם אם לא נצליח להפנות אליכם תלמידים – כל מה שהפסדתם זה 15 דק' שיקח לכם למלא את טופס ההרשמה.

זה כל הסיפור!

הרבה מילים, אבל בעצם זה די פשוט. מוזמנים לשאול אם משהו לא ברור.
יש לנו באתר המון מידע שימושי למוסיקאים – כדאי לבדוק! נווטו בתפריט ל"סיפריית ביה"ס".

מאחלים המון ימים שמחים, פרנסה מעולה ומוסיקה טובה!

מוזמנים להיות איתנו בקשר!
0586-508-508
info@g-music.co.il
facebook.com/FunMusicJ