ג'יני - בית ספר למוזיקה: info@g-music.co.il ,0586-508-502

איך זה עובד?

ג'ני סופי-01 PNG
ג'ני סופי-01 PNG

בקיצור (אמל"ק) – 3 שלבים:

 • 1. אתם מספרים לנו מה אתה מחפשים.

  בבית שלכם או בבית המורה? מורה מקצוען או במחיר זול? קלאסי או שירים? וכל דבר אחר שחשוב לכם.
  אפשר לדבר איתנו בטלפון / ווטסאפ / פייסבוק / מייל / להשאיר הודעה כאן באתר – ונחזור אליכם.
 • 2. אנחנו מקשרים אתכם למורה המתאים ביותר.

  רק אחרי שסיפרנו לכם מה הרקע המקצועי שלו, הניסיון שלו, וכל דבר אחר שתרצו לדעת.
 • 3. אתם מתחילים ללמוד!

  אנחנו מלווים אתכם בתהליך, ונפגשים בקונצרט תלמידים חגיגי בסוף כל סמסטר.

ועכשיו בהרחבה:

 • אתם נמצאים כאן: אתם חושבים על האופציה להתחיל ללמוד לנגן או לשיר, או אולי לעזור ולקדם מישהו שאהוב עליכם ע"י שיעורי מוזיקה. אולי כבר התחלתם ללמוד קצת בעצמכם, אולי כבר למדתם בעבר, ואולי אתם כבר מקצוענים. ובכל מקרה, אתם רוצים לבדוק אופציה להתחיל ללמוד עם מורה חדש.
 • אתם מספרים לנו בעזרת טופס קצרצר איזה מורה אתם מחפשים מבחינת סגנון, מחיר, מיקום וכו' (זמן משוער למילוי הטופס: עד שתי דקות).
 • אנחנו יוצרים אתכם קשר בדרך שנוחה לכם: שיחת טלפון, הקלטת ווטסאפ, הודעה או מייל.
 • אנחנו מקשיבים לכם, ושואלים שאלות נוספות.
 • אנחנו מספרים לכם על כמה מורים שעשויים להתאים לכם. נוכל לספר רקע מפורט וקורות חיים של כל אחת מהאופציות, וכמובן פרטים טכניים כמו מחיר ומיקום השיעור.
 • אנחנו בוחרים ביחד אתכם את המורה שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר מכל הבחינות.
 • אנחנו מעבירים לכם מספר טלפון של המורה שנבחר.
 • אתם יוצרים קשר עם המורה, מתאמים איתו זמן, ומתחילים ללמוד מוסיקה בכיף!
 • אנחנו מלווים את התהליך, בודקים איך מתקדם והאם אתם מרוצים, וממשיכים להיות זמינים לכל שאלה ובקשה שלכם בהמשך הדרך.
 • אנחנו נפגשים בקונצרט תלמידים בכל סוף סמסטר, ובשלל פעילויות נוספות שיתקיימו לקהילת ביה"ס.

10 סיבות ללמוד דווקא איתנו

1. חוסכים לכם כאב ראש של טלפונים והשוואת מחירים.

במקום לבדוק הרבה מודעות של מורים, להתקשר, לשמוע פרטים ולהתבלבל מכל האפשרויות – רק ספרו לנו מה אתם מחפשים! אנחנו נחבר אתכם למורה המתאים.

2. קרוב לבית.

יש לנו מורים במקומות רבים, כל מורה הוא סניף קטן שלנו, נוכל לבדוק מי הכי קרוב אליכם.

3. במחיר שמתאים לכם.

אם חשוב לכם מחיר נמוך – יש לנו מורים מתאימים, ואם חשוב לכם מורים ברמה גבוהה ועם הרבה ניסיון – יש לנו גם כאלה.

4. מורים מותאמים אישית.

נתאים לך מורה לפי הסגנון המוזיקלי שמעניין אותך, הידע הקודם שיש לך, היעדים שחשוב לך להציב, וכל דבר אחר שחשוב לך. ברב בתי הספר יש 1-2 מורים לכל כלי נגינה, והשיבוץ נעשה באופן אקראי. אצלנו השיבוץ מדויק וספציפי בדיוק בשבילך.

5. לדעת מראש בדיוק מי המורה שתקבלו.

בתהליך בחירת המורה, תוכלו להתרשם מפרטים מדויקים שנספר לכם על הרקע המקצועי של המורה וכמות הניסיון שלו. בבתי ספר אחרים נהוג להירשם לשיעורים מבלי לדעת מי יהיה המורה.

6. מוזיקאי נוסף שמלווה את תהליך הלמידה שלכם בנוסף למורה.

לכל אורך הדרך אצלינו, בנוסף למורה, יהיה לכם איש קשר מוזיקאי שילווה את התהליך, יבדוק איך אתם מתקדמים, האם אתם מרוצים, ויהיה כתובת לשאלות ולהתלבטויות.

7. מורים ברמה גבוהה.

רב המורים אצלנו הם בוגרים או סטודנטים של מוסדות מוזיקליים גבוהים, כך שההכשרה שלהם כמוזיקאים היא מהטובות ביותר שניתן לקבל בישראל. בנוסף, יש לנו גם מורים חסרי ניסיון, עבור תלמידים שמעדיפים שיעורים במחיר נמוך.

8. דואגים לכל הצרכים המוזיקליים ויוצרים קהילה.

כדי להעשיר את החיים המוזיקליים שלכם, אנחנו נייצר ערבי שירה בציבור, ג'אם סשן, נגינה בהרכב, קונצרטים בביצוע המורים שלנו, ומפגשי העשרה מוזיקליים, וכך גם בונים קהילה, סוג של משפחה שחולקים איתה חוויות משותפות.

9. להנות מכל העולמות: שילוב היתרונות של קונסרבטוריון ושל מורה פרטי.

כמו קונסרבטוריון, אנחנו מציעים מורים מקצועיים ומגוון פעילויות שיענו על כל הצרכים המוזיקליים שלכם. כמו מורה פרטי, השיעורים מתקיימים באווירה בייתית, נעימה ונוחה, והמורים מתוגמלים כראוי (במרכזי מוזיקה רבים המורים מקבלים בפועל רק כ-50% ממה שאתם משלמים, ולכן גם משקיעים רק 50% ממה שהם יכולים).

10. מבצעים מיוחדים ללקוחות שלנו.

מידי פעם תקבלו הצעות למוצרים ושירותים מוזיקליים שהשגנו לכם במחיר מיוחד, כמו הקלטה באולפן הקלטות, צילום קליפ, רכישת כלי נגינה ועוד.

שאלות נפוצות

 • איפה ביה``ס נמצא?

  תחום הפעילות שלנו הוא ירושלים, ת"א, רמת גן וגבעתיים, וניתן ללמוד דרכינו בכמעט 100 מוקדים שונים באיזורים הללו. אין לנו מרכז פיזי אחד – השיעורים והפעילויות שאנחנו מציעים מתקיימים בבתי המורים והתלמידים שלנו. כל מורה הוא סניף קטן שלנו. כך אנחנו יכולים להגיע ולהיות קרובים אל יותר אנשים. חלק מהמורים שלנו מציעים את האופציה להגיע לבית התלמיד.
 • כמה זה עולה?

  אתם בוחרים את המחיר שמתאים לכם לשלם מבין האופציות שיש לנו. כל מורה גובה מחיר שונה, בהתאם לרקע ולכמות הניסיון שצבר.
 • האם צריך להתחייב מראש לתקופה מסויימת?

  לא! ההפך. רצוי לקבוע שיעור ראשון, להתרשם מהמורה, לבדוק האם נוצר קשר מוצלח, ולהמשיך רק אם רוצים. כל מורה אצלנו מחליט בעצמו על אופן ניהול התשלומים, אבל כמעט כל המורים שלנו לא דורשים לתת צ'קים או תשלום מראש, ומאפשרים להפסיק בכל שלב. כמו בשיעורים פרטיים, נהוג לשלם למורה בסוף השיעור.
 • אז אתם אינדקס של מורים? למה שלא אחפש מורה בגוגל?

  ג'יני זה בית ספר למוזיקה – הרבה יותר מסתם אינדקס. אנחנו מציעים עזרה מקצועית בבחירת המורה שיתאים ספציפית לכם, מגוון פעילויות לקהילת בית הספר, ועוד. כאן למעלה תוכלו למצוא 10 סיבות ללמוד דווקא איתנו
 • ואם לא אהיה מרוצה מהמורה שקיבלתי דרככם?

  בדרך כלל אנחנו מצליחים להתאים מורים בצורה טובה, אבל תמיד קיים סיכוי שלא יווצר חיבור מספיק טוב בין המורה לתלמיד, או שה"שידוך" לא יתאים מבחינה כלשהי. במקרה כזה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, ואנחנו נבדוק יחד אופציות למורים אחרים שעשויים להתאים לכם.
 • לאילו גילאים הפעילות מתאימה?

  לכל גיל. כבר עברו אצלינו תלמידים בגילאים שבין 3 ל-80, כולל ילדים, נוער, בשירות סדיר, סטודנטים, הורים, פנסיונרים וקשישים. נוכל לבדוק איזה מורה יכול להתאים לגיל המבוקש. קבוצת טרום-כלי מיוחדת לילדים בגילאי 3-5 מתוכננת להיפתח בכל תחילת שנת לימודים, פנו אלינו לפרטים נוספים.
 • באיזה סגנון לומדים אצליכם, קלאסי או שירים?

  לומדים בדיוק מה שאתם רוצים. אחרי שתספרו לנו מה אתם מחפשים, נבחר יחד את המורה שתחומי ההתמחות שלו מתאימים לתחומים שמושכים אתכם. אפשר ללמוד סגנון קלאסי, ג'אז, רוק, פופ, ישראלי, לועזי וכל סגנון אחר שתרצו. וכמובן, אפשר ללמוד גם תחומים אחרים שאינם ביצוע: אילתור, הלחנה, עיבוד, הפקה, תאוריה, פיתוח שמיעה ועוד.
 • כמה זמן לוקח עד שיודעים לנגן או לשיר?

  תלוי בגורמים רבים: מה היעדים המדויקים שאתם רוצים להשיג, כמה אתם מתאמנים בבית, מה רמת הכישרון שלכם ועוד. רק אחרי שיעור או מספר שיעורים אצל אחד המורים שלנו, אחרי שהוא יכיר אתכם קצת, ואחרי שתגדירו יחד יעדים מדוייקים, תוכלו לקבל תשובה על השאלה הזו ישירות מהמורה.
 • יש שיעורים ביו-טיוב, למה צריך מורה?

  קודם כל, כי אין תחליף לחיבור אנושי אמיתי. שנית, הרבה יותר קל וכיף להתחייב לתהליך כאשר מעורבים בו אנשים נוספים מלבדיכם. אבל הסיבה המרכזית, היא כדי לוודא שיהיה מי שיתקן טעויות. במהלך הנגינה יש כל כך הרבה דברים שצריך לשים לב אליהם, כך שגם אם קיבלתם הסבר מדויק איך צריך לעשות כל דבר – חלק מהדברים יתפספסו לכם. אחד התפקידים הכי חשובים של המורה, תפקיד שעדיין אין ספר, סרטון או אפליקציה שיכולים להחליף – זה להקשיב לכם, לתת פידבק, ולומר לכם מה פספסתם. מי שלומד לנגן לבד – לא יוכל לשים לב בעצמו לכל הפרטים, וטעויות הופכות להרגלים לא נכונים. לפעמים מדובר בהרגלים שמשפיעים רק על איכות הנגינה, ולפעמים כאלו שגורמים לבעיות בריאותיות כמו דלקות גידים. מבחינה פיזית, נגינה היא סוג של ספורט, ואנחנו לא רוצים לעשות ספורט בצורה שמזיקה לגוף. שינוי הרגלים אלו אחד הדברים שהכי קשה להתמודד איתם, ולא תמיד מצליחים לשנות אותם בדיעבד, גם כשיש פרק זמן ארוך עם מורה טוב. עדיף לא לקחת סיכון, וכבר מהצעד הראשון לקחת מורה שיוכל לוודא שאתם לא מזיקים לעצמיכם. בנוסף, נסו לדמיין שיעורי נהיגה במכונית באמצעות קריאת ספר או סרטון הדרכה. נגינה דומה לנהיגה מהבחינה הזאת – אלו פעולות פיזיות, פרקטיות, שגם אם אפשר ללמוד עליהן בצורה תיאורטית – צריך בסופו של דבר מישהו שיהיה שם וילווה אתכם בתהליך.
 • אין לי שום ידע מוקדם במוזיקה, זה בסדר?

  בוודאי! יש לנו שיעורים לכל הרמות, גם למי שלא למד מוזיקה מעולם, וגם למי שרוצה לפתח קריירה מקצועית בתחום.
 • צריך שיהיה לי כלי נגינה כדי להתחיל ללמוד?

  כדאי מאוד שיהיה לכם כלי נגינה להתאמן איתו בבית, אחרת כנראה שלא תהיו מרוצים מקצב ההתקדמות שלכם. כלי נגינה חדש עשוי לעלות לא מעט, ולא לכולם מתאים להשקיע סכום גדול לפני שמנסים ובודקים אם מתחברים ורוצים להמשיך. פיתרון אחד אפשרי הוא לשכור כלי נגינה לתקופה של כמה חודשים. פיתרון אחר, הוא לבדוק אם יש חברים ומכרים שיש להם כלי נגינה ואפשר לשאול אותו מהם או לבוא להתאמן עליו אצלם. אופציה נוספת, היא לקחת 1-2 שיעורים ללא כלי נגינה, כדי לבדוק אם אתם מתחברים, ולאחר מכן להשיג כלי נגינה משלכם. אבל קחו בחשבון שבסופו של דבר אין איך להתחמק מזה, ואם באמת תרצו ללמוד ולהתקדם – תצטרכו שיהיה לכם כלי נגינה זמין באופן יומיומי.
 • איך משיגים כלי נגינה?

  קודם כל, מומלץ להתייעץ על כך עם המורה שבחרתם. רב המורים ידעו להמליץ לכם על מקומות ספציפיים לשכירת ורכישת כלי נגינה מהסוג שאתם רוצים, באיזור שלכם, ולהמליץ לכם על דגמים מסוימים. אנחנו ממליצים לחפש כלי נגינה משומשים, המחיר יכול להגיע לחצי מהסכום, למרות שבמקרים רבים הכלים במצב טוב וחדש (הרבה אנשים קונים כלי חדש עם תחילת הלימודים, ותוך פרק זמן קצר מחליטים לוותר ומוכרים את הכלי).